Megan Fox - filmography

7. srpna 2010 v 11:54 | Megan-Daily |  Filmography
megan-daily.blog.cz
Originální název : Fathom
Herci : Megan Fox
???


megan-daily.blog.cz
Žánr: Akční, Drama, Horor, Thriller, Western
Rok výroby: 2010, Země: USA, Režie: Jimmy Hayward
O nadpřirozenost v tomhle filmu nebude nouze, protože Jonah Hex bude na divokém západě nahánět jak lidská,tak nelidská monstra.Stejne jako ustředního psychopata, jenž se bude snažit vyvolat pomocí voodoo armádu nemrtvých. V hlavní roli Josh Brolin, zápornou postavu si zahraje John Malkovich a ve filmu se v neposlední řadě objeví Megan Fox.


megan-daily.blog.cz
Originální název: Jennifer's Body
Rok výroby: 2009
V Minesotských lesích řádí masožravá stvůra, která si k večeři ráda dává mladé chlapce (obzvláště členy tamního fotbalového týmu). Má míry 88-61-90 a jmenuje se Jennifer (Megan Fox). Všechno to začalo na jednom koncertě, když se Jen zakoukala do zpěváka jisté satana uctívající kapely a nechala se přesvědčit k menší vyjížďce.

Po té osudné noci už Jennifer nikdy nebyla stejná a její nejlepší kamarádka Needy (Amanda Seyfried) ví své. Byla tehdy u toho. To ona jí toho večera nezabránila nasednout do auta. Na to místo kam odjížděla jako roztleskávačka a vrátila se... hladová.

megan-daily.blog.cz
Originální název: Transformers 2: Revenge of the Fallen
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Michael Bay
Mimozemští roboti měnící se v pozemská auta jsou zpátky. Co se zdálo být riskantním podnikem, se pod vedením předního hollywoodského bouráka Michaela Baye proměnilo v počátek potenciálně velmi úspěšné série, která právě teď píše svou druhou kapitolu. Jak už to tak u pokračování chodí, druzí Transformers mají být akčnější, napínavější a zábavnější. To při vzpomínce na první díl vyvolává otázku, zda to vůbec jde.

                      
megan-daily.blog.cz

Originální název : How to Lose Friends & Alienate People
Žánr : Komedie / Romantický
Rok výroby : 2008
Režie : Robert B. Weide
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad.

megan-daily.blog.cz
Originální název: Transformers
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
Rok výroby: 2007
Režie: Michael Bay
Transformers patří k nejúspěšnějším hračkám v historii. Roboti, kteří se dokážou přetransformovat v libovolný dopravní prostředek, jsou populární natolik, že se stali hrdiny akčního animovaného seriálu. Mohli by ale být také předlohou pro hraný celovečerní akční film? Pochybnosti hravě rozmetají dva argumenty - úspěšné snímky se v současnosti natáčejí podle mnohem podivnějších námětů (třeba podle atrakcí v zábavních parcích, viz Piráti z Karibiku) a Transformers se navíc mohou opřít o dva velikány světového filmu, produkujícího Stevena Spielberga a režírujícího Michaela Baye (Mizerové 1 + 2, Skála, Armageddon). Ti dva mají dostatečný kredit na to, aby se z projektu, který by jinak doprovázely pochyby, stal jeden ze nejočekávanějších filmů léta.

megan-daily.blog.cz

Originální název: Hope & Faith : Seadon 03
Rok výroby: 2005


megan-daily.blog.cz

Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Sara Sugarman
Lola  (Lindsday Lohan)žije s rodiči v New Yorku a miluje jeho rušný život. Nečekaně se však musí s rodinou přestěhovat a vyměnit centrum veškerého dění za kulturní pustinu na předměstí v New Jersey. Její životní plány se začínají hroutit. Když ale něco opravdu chcete, dokážete překonat i největší překážky. A tak i Lola dělá všechno pro to, aby si splnila svůj sen a stala se opravdovou hvězdou! Nenechte si ujít příběh, který je nabitý skvělou hudbou, tancem i napětím...

megan-daily.blog.cz
Originální název: Hope & Faith : Seadon 02
Rok výroby: 2004


megan-daily.blog.cz
Originální název: The help ( Tv Series )
Rok výroby: 2004


megan-daily.blog.cz
Originální název: Crimes of Fashion
Komedie 
USA, 2004, 90 min
Brooke to nemala v živote vôbec jednoduché. A aj napriek viditeľnému nedostatku v detstve sa dnes vypracovala na jeden z najväčších talentov na najlepšej škole módneho návrhárstva v krajine. Brooke už od detstva snívala, že jedného dňa sa z nej stane módny návrhár. Keď sa však dozvie o smrti starého otca, ktorého nikdy nepoznala, jej život sa totálne zmení. Okrem dedičstva jej totiž zanechal aj úlohy v rodinnom podniku, ktorý si rozumie so všetkým možným okrem zákonov. Cesta do podsvetia je o to náročnejšia, že nový študent, do ktorého sa Brooke zahľadela, je v skutočnosti agent FBI...

megan-daily.blog.cz
Originální název: Holiday in the Sun
Žánr: Rodinný
Rok výroby: 2001
Režie: Steve Purcell
Role : Vedlejší
Brianna Wallace je postava z filmu Sestry na bahamách. Je to bohatá holka, která si užívá na Bahamách do té doby, než přijedou sestry Madison a Alex. Brianna (Megan Fox) se snaží dostat kluka Jordna (Ben Easter), kterého chce ale i jedna ze sester Alex (Ashley Olsen). Brianna prohraje, Jorden ji nechce, chce Alex.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama