Megan Fox prý nikdy nenatočí domácí porno

7. srpna 2010 v 14:10 | Megan-Daily |  News
megan-daily.blog.cz
Třiadvacetiletá kráska Megan Fox přesvědčuje veřejnost, že se na internetu nikdy neobjeví žádné video z jejího domácího porna.

"Brr, nikdy! Tohle je ta poslední věc, kterou chci vidět - jak vypadám, když se miluji. Stačil by jediný můj záběr, kde nevypadám dobře, a už bych sex nemohla mít nikdy. Takhle už bych se totiž vždycky viděla jako nějaký hroch, který se páří," řekla nedávno Megan Fox televizi MTV.

Herečka známá z filmu Transformers navíc tvrdí, že si ve filmu ani nikdy nesvlékne šaty: "Vůbec si nedovedu představit, že bych někdy byla ve filmu nahá. To už je pak navždycky, zvláště v dnešní době internetu. Prostě nemůžu, nemůžu."

Na jaře loňského roku se v médiích objevilo několik fotek, na kterých je Megan Fox ve spodním prádle tělové barvy, které předváděla v rámci akce "Jennifer's Body". Mladá herečka přiznává, že kvůli tomu byla opravdu naštvaná.

"V den, kdy se ty fotky objevily, jsem měla pocit, že si lidé na vás vezmou cokoliv. Svléknou z vás vaši anonymitu. Vpadnou do každé oblasti vašeho osobního života i do vašich vztahů," dodala Fox emotivně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama